Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 29.08.2009, 17:33
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Pojedynki jeden na jeden to moga wygrywac C.Ronaldo czy Messi.Beckhama tez niestety nie mamy.A to ostatnie da sie poprawic, ale poki sa zwyciestwa to zmiany w grze nie sa potrzebne.Nie rozumiem tego narzekania.5 zwyciestw i jeszcze zle...
To przypomnij sobie jak grał Kosa z Uche. Też nie wygrywali pojedynków?

I nie chodzi w moim poście o bezproduktywne narzekanie, wyrażam po prostu troskę o to, co będie dalej. Bo jeśli Ciebie satysfakcjonuje taka gra skrzydłowych, to gratuluję. Ja mecze Wisły oglądam w kontekście naszych pucharowych zmagań. Kirm i Łobo grają źle i nic mojego zdania na ten temat nie zmieni. Nawet seria zwycięstw.
Odpowiedz cytując