sessegnon napisał(a):

|
Pojedynki jeden na jeden to moga wygrywac C.Ronaldo czy Messi.Beckhama tez niestety nie mamy.A to ostatnie da sie poprawic, ale poki sa zwyciestwa to zmiany w grze nie sa potrzebne.Nie rozumiem tego narzekania.5 zwyciestw i jeszcze zle...
|
To przypomnij sobie jak grał Kosa z Uche. Też nie wygrywali pojedynków?
I nie chodzi w moim poście o bezproduktywne narzekanie, wyrażam po prostu troskę o to, co będie dalej. Bo jeśli Ciebie satysfakcjonuje taka gra skrzydłowych, to gratuluję. Ja mecze Wisły oglądam w kontekście naszych pucharowych zmagań. Kirm i Łobo grają źle i nic mojego zdania na ten temat nie zmieni. Nawet seria zwycięstw.