Wyświetl pojedynczy post
matusz
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 29.08.2009, 17:26
Proud napisał(a):Wyświetl post
moją wypowiedź nie kierowałem do Ciebie, tylko do ogółu ludzi którzy każde złe zagranie Łobodzińskiego wychwycą a na zagrania innych zawodników przymykają oko.

faktem jest że Łobo grał słabo, bardzo słabo. Ale śmieszne jest jak tylko jego błędy widzimy, a grał taki sam piach jak dziś Małecki, Diaz, Brożek czy Kirm. Wszyscy grali słabo.

a co do forum, Łobo w Zagłębiu słabo strzelał, to samo co u nas, ale w niektórych sytuacjach w Wiśle po prostu boi się odpowiedzialności, bo każde jego złe zagranie jest kwitowane gwizdami. To samo tyczy się Ćwielonga. Dlatego nie chodzi mi tu tylko o forum, tylko ogólną nagonkę na tych piłkarzy.
To niech zmienią zawód skoro się tak stresują. Bycie piłkarzem chyba nie jest przymusowe.
Odpowiedz cytując