Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 29.08.2009, 17:23
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Wina napewno nie Pawełka,to był po prostu niefart.Mecz nawet ciekawy,ale zaczyna mnie denerwowac brak gry Jirsaka,dlaczego teraz w obliczu słabej formy Diaza nie dostaje on szansy,tego nie moge pojąc.Bo nie wierze że jest w tak słabej formie.
Tez mnie to dziwi bo nawet jeśli ma on przestoje to kilka bardzo dobrych piłek jest w stanie zagrać a to najbardziej kuleje w naszej drużynie.

Gdzie akurat dziś wd mnie Diaz zagrał chyba najlepszy mecz w sezonie i nie chodzi mi tu nawet o bramkę(choć oczywiście to był najważniejszy moment w meczu) a o jego dzisiejszą grę w defensywie - był prawie bezbłędny ,tak jak i nasi obrońcy(do zejścia Głowy).

Na minus niestety znów Łobo...co ten człowiek wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.
No i ten pech Pawełka, gdyby piłka leciała do bramki a nie na słupek, pewnie ją by wyciągnął a tak...No mam nadzieje że nie podłamie go to bo wina jego żadna.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując