Temat
:
[5. Kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 16:00
Wyświetl pojedynczy post
wszyscydososnowca
Banita
Od: 08.2009
Skąd: glasgow
Offline
#
124
29.08.2009, 17:21
mr_kwolf
napisał(a):
kolega to rozumiem z lapkiem na stadionie siedzi?
nie, zza granicy stukam
i mnie przeraza ilu tu leniwych i ilu wygodnych "nibykibicow" w krakowie - na forum... hehehe
akurat ja jestem stałym bywalcem, wszędzie tam gdzie WISŁA
wszyscydososnowca
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez wszyscydososnowca