Wyświetl pojedynczy post
wszyscydososnowca
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: glasgow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 29.08.2009, 17:21
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
kolega to rozumiem z lapkiem na stadionie siedzi?
nie, zza granicy stukam

i mnie przeraza ilu tu leniwych i ilu wygodnych "nibykibicow" w krakowie - na forum... hehehe

akurat ja jestem stałym bywalcem, wszędzie tam gdzie WISŁA
Odpowiedz cytując