|
No, fajnie ale skoro jest taki arcy swietny (ile ma tych dobrych meczów w kadrze? 5?) to czemu gra w przecietnej Borussii (czyli okolo 100-150 pilkarzy w samej bundeslidze) jest uwazanych za lepszych od niego... ?
Ok, zmieniam pogląd. Przecietniak majacy przebłyski. Ujek ligi niemieckiej, a nie Podstawek.
|