Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1717
Stary 29.08.2009, 17:20
No, fajnie ale skoro jest taki arcy swietny (ile ma tych dobrych meczów w kadrze? 5?) to czemu gra w przecietnej Borussii (czyli okolo 100-150 pilkarzy w samej bundeslidze) jest uwazanych za lepszych od niego... ?

Ok, zmieniam pogląd. Przecietniak majacy przebłyski. Ujek ligi niemieckiej, a nie Podstawek.
Odpowiedz cytując