Wyświetl pojedynczy post
wszyscydososnowca
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: glasgow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 29.08.2009, 17:09
dziękuję za wygraną, dość dobry mecz
gra Łobodzińskiego mnie przerażała. co ten chłop robi w pierwszym składzie. Boguski WRÓÓÓĆ !!

gosciu jeden z drugim

zamiast .......ic glupoty na forum i kibicowac zza klawiatury bo to ostanio modne
to moze byscie cos pozytecznego zrobili i na mecz sie wybrali - pomogli WISLE ?!
Odpowiedz cytując