|
dziękuję za wygraną, dość dobry mecz
gra Łobodzińskiego mnie przerażała. co ten chłop robi w pierwszym składzie. Boguski WRÓÓÓĆ !!
gosciu jeden z drugim
zamiast .......ic glupoty na forum i kibicowac zza klawiatury bo to ostanio modne
to moze byscie cos pozytecznego zrobili i na mecz sie wybrali - pomogli WISLE ?!
|