Temat
:
[5. Kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
116
29.08.2009, 17:06
Juz chyba nie przekonam sie do Jopa. Tak, jak mial swoj udzial przy bramce dla Levadii, tak dzis znow zdazyl sie w krotkim czasie 'pokazac' przy bramce Jagi. Widac, ile znaczy Glowacki w szeregach naszej obrony.
Luk_Biala_Gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk_Biala_Gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez Luk_Biala_Gwiazda