Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 29.08.2009, 17:05
Nie ma co kolejne 3 pkt a w moim odczuci najgorszy mecz Wisły w tym sezonie w lidze. Aktywność w grze ofensywnej wynosi 0. Nie chce się nikomu...ogólnie rzecz biorąc dramat. To jest moje odczucie. Ja kiedys napisałem, że jeśli chcesz grać w europie w lidze polskiej musisz grać presingiem i atakować rywala. Ćwiczyć wrzutki, akcje ofensywne, klepke...A tu nie ma nic...Oczywiście jest 15 pkt no i co z tego? Za 2 tyg będzie 18...a postępu w grze nie ma żadnego...
Odpowiedz cytując