Wyświetl pojedynczy post
W.Star
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Stryszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 29.08.2009, 17:05
Pawełka chyba nikt trzeźwo myślący nie może winić o tą bramkę. Tzn. można mówić, że mógł to wyciągnąć, wybić etc. ale to się mija z celem, błąd obrony nie Pawełka.

Natomiast mi najbardziej podobały się te momenty w których posiadaliśmy piłkę i wymienialiśmy kilkanaście podań oraz sytuacje w których wybiegaliśmy do piłek granych przez Jagiellonię i zdołaliśmy kilka razy przechwycić podania. To było fantastyczne. Dobre spotkanie, słaba końcówka. 3 punkciki i jestem zadowolony
Odpowiedz cytując