Temat
:
[5. Kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 16:00
Wyświetl pojedynczy post
wislak1986
Member
Od: 09.2005
Offline
#
112
29.08.2009, 16:58
Panowie, pech swoją drogą, ale boiskowa nonszalancja i lekceważenie przeciwnika w końcówce meczu też miało swój udział w bramce dla Jagi. Pzdr
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
wislak1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak1986
Znajdź inne posty napisane przez wislak1986