Jaroo1 napisał(a):

Błaszczykowski --> Borussia D.
wyjatek potwierdzajacy regułe, pokazuje ze nawet w takim kraju jak nasz jak sie chce to mozna zostac super pilkarzem
|
Super piłkarzem? Zwykły przeciętniak o którym wiekszość managerów nie słyszała z przecietnego klubu, który 10 lat temu coś znaczył, a teraz jest jednym z 200-300 klubów. Super piłkarz to strzela 15-20 goli w Serie A albo Premiership. Ale u nas sie patrzy inaczej. W lidze był najlepszy - owszem. Odstawał poziomem. Strzelil gola Czechom - czy dał piekna asyste - nie pamietam. U nas oczywiscie wielki szał na niego (a w Reprze w tamtym roku zagrał z 5 meczów). Wszyscy sie zachwycają, tymczasem w samej lidze niemieckiej jest multum piłkarzy o dwie klasy lepsze od niego. To, ze ktos sie ZNACZĄCO wybija w naszej lidzie nie znaczy, ze jest dobry. Jest przeciętny. To jest taki ja wiem... Podstawek ligi niemieckiej?
Podawanie przykładu Rogera, ze gra w AEKu (gdzie totalnie nie ma szans sie przebić) tez dobre
