Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 29.08.2009, 16:07
LAB napisał(a):Wyświetl post
Ładna gra Wisły z klepki,Franek nie istnieje,Grosicki nie istnieje,oby tak dalej!
Właśnie, miałem o tym napisać.
Bo o ile w ofensywie nasza gra wygląda różnie, o tyle defensywa to składny monolit. Jagiellonia miała właściwie tylko jedną szansę na strzelenie gola w tym meczu. Natomiast patrząc przez pryzmat całego sezonu, to gdyby nie bramka Pawełka w Lubinie dziś bylibyśmy na zero z tyłu.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując