Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 29.08.2009, 15:59
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Natomiast to co zrobil Lobodzinski jest smutne. Jego strach przed koniecznoscia oddania strzalu jest przepotezny. W sumie nic dziwnego, bo patrzac na jego dwa wczesniejsze strzaly, mozna tylko zaplakac.
dziwisz się?

jak chociaż raz na jego miejscu wszedłbym na to forum to też bałbym się odpowiedzialności za taką sytuacje. Lepiej podać Patrykowi Małeckiemu - idolowi kibiców. Który gra dziś gorzej jak Łobo, ale i tak wszyscy będą go chwalić. Mam nadzieję że zarówno Łobo jak i Maly wezmą się do gry...abyśmy po meczu wszyscy mogli ich przeprosić.

Na razie Mały nie pokazuje że zasługuje na nowy kontrakt...
nie wiem jak to jest z tymi wywiadami? sami się zgłaszają czy co? zawsze Mały się wypowiada
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując