Temat
:
[5. Kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 16:00
Wyświetl pojedynczy post
konini09
Junior Member
Od: 04.2007
Offline
#
86
29.08.2009, 15:57
albo mi się wydaje albo Małecki niezbyt lubi się z Kirmem... ze dwa razy mógł mu podać bo Kirm pięknie sam wychodził lewą stroną a Mły ciągle tylko do Brożka gra... W ostatnim meczu było to samo...
konini09
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konini09
Znajdź inne posty napisane przez konini09