Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 29.08.2009, 15:55
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś rozumie i może mi wytłumaczysz jak taka kaleka jak Łobodziński może grać w pierwszym składzie mistrza Polski? Ba.. jak on może grać w ogóle w drużynie pierwszoligowej.. to jest dla mnie nie do pojęcia, to jest jakiś ewenement. Przecież ten gość nic nie potrafi, ani przyjęcia, ani strzału, ani dośrodkowania..
O ile zwykle mam negatywne zdanie o Wojciechu Ł. i ogólnie uważam, że nie jest to zawodnik klasy mistrza polski, tak dziś sądzę, że nie gra źle. O dziwo nawet 2-3 razy udało mu się nabrać przeciwnika na jego oklepane zwody Miał również 2-3 dośrodkowania co prawda na palę, ale zawsze coś mogło trafić w naszego zawodnika.
Odpowiedz cytując