Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 29.08.2009, 15:54
A ja powiem coś miłego o Łobo - dobrze gra... w powietrzu. Wygrywa wszystkie główki i widać, że to do niego głównie kierowane są górne piłki.
Odpowiedz cytując