Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 29.08.2009, 15:31
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
Co by nie mówić Brozio ma kolejną asyste może i przypadkową ale ma.
ja mowie ze ma kolejną niewykorzystaną sytuacje

Mały pierniczy wszystko co sie da

I GOOOOL , w koncu nie bylo tej klepki Mały-Brozio-Mały którą juz chyba zna całą liga jak kiwke Łobodzinskiego
Ostatnio edytowane przez tommiyacht : 29.08.2009 o godz. 15:35.
Odpowiedz cytując