Tylko_Wisła! napisał(a):

Co by nie mówić Brozio ma kolejną asyste może i przypadkową ale ma.
|
ja mowie ze ma kolejną niewykorzystaną sytuacje
Mały pierniczy wszystko co sie da
I GOOOOL , w koncu nie bylo tej klepki Mały-Brozio-Mały którą juz chyba zna całą liga jak kiwke Łobodzinskiego