Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15981
Stary 29.08.2009, 12:28
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Zapytany o plany transferowe, szkoleniowiec Wisły odpowiedział:
- Owszem, nasi skauci pracują już od paru tygodni bardzo intensywnie, ale przede wszystkim te zakupy przygotowujemy w kontekście przyszłego okna transferowego. W zimie chcielibyśmy dokonać dwóch, trzech transferów, ale piłkarzy, którzy wejdą od razu do pierwszej jedenastki. Wiemy jakich zawodników potrzebujemy. Na teraz bylibyśmy przygotowani na ewentualne odejście Brożka.


Ciekawe co z tego wyjdzie.
To co zawsze...
Odpowiedz cytując