Wyświetl pojedynczy post
pelek
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1947
Stary 29.08.2009, 10:39
Miał ktoś z was tyle miejsc w pucharach w polskiej lidze ?
http://i31.tinypic.com/352low8.jpg
To jest wygląd FM09 jak tak to jak Ty to zrobiłeś że masz taką skurke i hebr Wisły no i że Orange Ekstraklasa
Odpowiedz cytując