MaG* napisał(a):

a i jeżeli Brożek miałby odejść zimą to dobrze by następce wprowadzić już w tej rundzie aby w komponował się w zespół i skutecznie od razu mógł być godnym następcą .
tak byłoby najrozsądniej
|
Zgadzam się z Tobą. Budowę na europejskie puchary w przyszłym roku trzeba zacząć już dziś. W lipcu przyszłego roku może być za późno ...