Wyświetl pojedynczy post
Tendel
Junior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15970
Stary 29.08.2009, 10:30
MaG* napisał(a):Wyświetl post
a i jeżeli Brożek miałby odejść zimą to dobrze by następce wprowadzić już w tej rundzie aby w komponował się w zespół i skutecznie od razu mógł być godnym następcą .
tak byłoby najrozsądniej
Zgadzam się z Tobą. Budowę na europejskie puchary w przyszłym roku trzeba zacząć już dziś. W lipcu przyszłego roku może być za późno ...
Odpowiedz cytując