Wyświetl pojedynczy post
Tendel
Junior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15964
Stary 29.08.2009, 10:12
Arked napisał(a):Wyświetl post
Eugenem Sepuya interesowały się 2 miesiące temu (czyli wtedy kiedy robi się transfery) Rapid Bukareszt i FC Timisoara, a więc kluby klasy Wisły. A oznacza to, że oni także uwazali go za zawodnika, który poradziłby sobie w klubie tej klasy.
I to mnie boli najbardziej. Kluby z innych krajów ciągle szukają zawodników. Penetrują różne ligi. W naszej lidze kluby tylko czekają, aż się manager z piłkarzem zgłosi. I wszyscy widzimy do czego to doprowadza.Zwróćcie uwagę na to w jakiej drużynie on teraz gra i gdzie wcześniej grał. Jak to jest możliwe, że Erewaniu czy Vojvodinie potrafili wypatrzyć takiego zawodnika.

Jestem jak najbardziej za jego transferem. Zważywszy na kwotę odstępnego i ilość bramek, które strzelił w lidze i reprezentacji. Ale z drugiej strony nie wiemy ile potrzebował sytuacji, żeby te bramki zdobyć.
Z drugiej strony jestem realistą i wiem, że Wisła go nie kupi.
Powód: Literówka
Ostatnio edytowane przez Tendel : 29.08.2009 o godz. 10:13.
Odpowiedz cytując