szlaQ napisał(a):

|
Niestety o światowej piłce prawda jest taka że jeżeli chcemy liczyć się "gdziekolwiek" to 200 tyś Euro to nie są pieniądze ...
|
i tu się zgodzę
Murzyn prezentuje się dobrze .Niezła technika, siła i waleczność co mi się bardzo podoba.
O ile z Pawełkiem możemy przy naszej obronie walczyć o mistrza to przy takiej nieskuteczności może być rożnie.
Obawiam się ,że Boguski i Garguła silę naszej ofensywy wzmocnią dopiero na wiosnę. Teraz jak wrócą to do końca rundy raczej będą wracać do formy.
Dlatego wzmocnienie w ofensywie by się cholernie przydało ale wątpię w transfer jeszcze w tym okienku.
A jaka jest pewność ,że w zimowym okienku będzie kasa na transfery?
W końcu dziura sama się nie załata i pewnie musiałby ktoś odejść.