Wyświetl pojedynczy post
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15960
Stary 29.08.2009, 09:59
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
Niestety o światowej piłce prawda jest taka że jeżeli chcemy liczyć się "gdziekolwiek" to 200 tyś Euro to nie są pieniądze ...
i tu się zgodzę

Murzyn prezentuje się dobrze .Niezła technika, siła i waleczność co mi się bardzo podoba.
O ile z Pawełkiem możemy przy naszej obronie walczyć o mistrza to przy takiej nieskuteczności może być rożnie.
Obawiam się ,że Boguski i Garguła silę naszej ofensywy wzmocnią dopiero na wiosnę. Teraz jak wrócą to do końca rundy raczej będą wracać do formy.
Dlatego wzmocnienie w ofensywie by się cholernie przydało ale wątpię w transfer jeszcze w tym okienku.
A jaka jest pewność ,że w zimowym okienku będzie kasa na transfery?
W końcu dziura sama się nie załata i pewnie musiałby ktoś odejść.
Odpowiedz cytując