Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
15957
29.08.2009, 09:54
wszystko fajnie tylko dziura w budżecie nie załatana a kasa na napastnika się znajdzie? jakoś ciężko w to uwierzyć...
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s