Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
P@vel K@sprzyk
Member
Od: 04.2008
Offline
#
1944
29.08.2009, 09:05
Miał ktoś z was tyle miejsc w pucharach w polskiej lidze ?
http://i31.tinypic.com/352low8.jpg
Hmm, jeszcze jedno, gdzie sprawdzić reputacje ligi ?
P@vel K@sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do P@vel K@sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez P@vel K@sprzyk