Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15945
Stary 29.08.2009, 08:03
Wisła chce Reprezentanta Ugandy.Eugene Sepuya to wysoki napastnik (190 cm) o jakim zawsze Skorża marzył.

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...605,1,727.html

Bramki niezłe strzela
http://www.youtube.com/watch?v=7rs5tIY0JQY&eurl=http%3A%2F%2Fvideo%2Egoog le%2Epl%2Fvideosearch%3Fq%3DSepuya%26rls%3Dcom%2Em icrosoft%3Apl%26oe%3DUTF%2D8%26startIndex%3D%26sta rtPage%3D1%26um%3D1%26ie%3DUTF%2D8%26sa%3DN%26hl%3 Dpl%26tab%3Dw&feature=player_embedded#t=37
Ostatnio edytowane przez AYALA : 29.08.2009 o godz. 08:07.
Odpowiedz cytując