Kurde niestety, ta nasza liga jest polamatorska i boimy sie Jagi ktora na wyjazdach gra słabo- ok graja coraz lepiej ale przeciez teraz czeka ich mecz z Mistrzem Polski. Niestety to nasze podejscie pokazuje na jakim poziomie jest nasza pilka. Boimy sie zespolow ligowych to jakim prawem chcemy jakiejs abstrakcyjnej LM w Polsce
