Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1657
Stary 28.08.2009, 20:44
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Na poczatku meczu zasłuzona minuta ciszy dla Deyny ,ale już nikt nie pamietal jaka Deyna mial perspektywa Legia albo do wojska
Doinformuj sie, a nie pieprz glupot. Po dwoch latach(tyle ile wtedy trwala sluzba wojskowa) taki delikwent mogl bez zadnego problemu odejsc z Legii. I jakis tam procent ówczesnych pilkarzy z tego skorzystalo.

Gdyby wiec Deyna tak bardzo chcial uciec z Legii to by odszedl po 2 latach, a nie gral przez 13 lat na Łazienkowskiej.
Ostatnio edytowane przez killzone : 28.08.2009 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując