Temat
:
Gotowanie
Wyświetl pojedynczy post
Blacha92
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
9
28.08.2009, 17:49
Wojtas
napisał(a):
A ja poloecam cos a la Tortilla
Placek robisz jak na nalesniki ,bo bedziesz to potem zawijał
potem kroisz kuraczka w kostke ,mieszaasz z przyprawami(moga byc gotowe np kamis czy prytamt--przyprawy do panierki do kurczaka,+papryka slodka+ troche curry i smazysz niedlugo na patelni
Wysypujesz niewielka ilsoc usmazonego miesa na srdoek jednego nalesnikwoego ciasta + kawalki,pomidora + ogorka,cebuli
Do tego robisz szybki sos musztrada +majoznez+ odrobine czosnku=mieszasz i polewasz to na kawalki kurczaka i warzyw...zawijasz to i masz gotowa tortille.
Robie tak od 3-4 lat i jeszcze mi sie nieprzejadla
Strasznie syta,zjesz 2 placki i jests pojedzony,a smakuje suuper
Robie cos podobnego , tylko ze kupuje placki tortilla, kroje schab , uzywam przyprawy gyros + warzywka + sos tzatziki
też godne polecenia
Blacha92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Blacha92
Znajdź inne posty napisane przez Blacha92