Temat: Gotowanie
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 28.08.2009, 17:36
A ja poloecam cos a la Tortilla

Placek robisz jak na nalesniki ,bo bedziesz to potem zawijał

potem kroisz kuraczka w kostke ,mieszaasz z przyprawami(moga byc gotowe np kamis czy prytamt--przyprawy do panierki do kurczaka,+papryka slodka+ troche curry i smazysz niedlugo na patelni

Wysypujesz niewielka ilsoc usmazonego miesa na srdoek jednego nalesnikwoego ciasta + kawalki,pomidora + ogorka,cebuli

Do tego robisz szybki sos musztrada +majoznez+ odrobine czosnku=mieszasz i polewasz to na kawalki kurczaka i warzyw...zawijasz to i masz gotowa tortille.

Robie tak od 3-4 lat i jeszcze mi sie nieprzejadla

Strasznie syta,zjesz 2 placki i jests pojedzony,a smakuje suuper
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując