A ja poloecam cos a la Tortilla
Placek robisz jak na nalesniki ,bo bedziesz to potem zawijał
potem kroisz kuraczka w kostke ,mieszaasz z przyprawami(moga byc gotowe np kamis czy prytamt--przyprawy do panierki do kurczaka,+papryka slodka+ troche curry i smazysz niedlugo na patelni
Wysypujesz niewielka ilsoc usmazonego miesa na srdoek jednego nalesnikwoego ciasta + kawalki,pomidora + ogorka,cebuli
Do tego robisz szybki sos musztrada +majoznez+ odrobine czosnku=mieszasz i polewasz to na kawalki kurczaka i warzyw...zawijasz to i masz gotowa tortille.
Robie tak od 3-4 lat i jeszcze mi sie nieprzejadla
Strasznie syta,zjesz 2 placki i jests pojedzony,a smakuje suuper
