Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3457
Stary 28.08.2009, 16:09
To ze Lewandowski nie jest wart nawet 1,5 mln Euro to wiedzialem od dawna.

A dzis zastanawiam sie czy jest wart tak do 800 tys E.Ale mlody jeszcze jest,nabierze krzepy ,tylo musi dostac porzadnego trenera bo ten Zielinski to jakis taki nijaki.Za spokojny jak dla mnie.


ktos tu pisal ze Amika slabo grala.grala tak jak jej Brugia pozwalała czyli bronila sie caly mecz.
Jak sie sika w portki z radosci ze w pierwszym meczu wygralo sie kompletnym fuksem 1;0 ,i jedzie do Brugii byle pilki wybijac ,to nie ma innego wyjscia jak porazka...


Za Smudy mecze Kuchennych z Deportivo,czy nawet z ta Austria to byly inne mecze.Zywe,duzo walki.itd.

Amika wczoraj nie miala rozgrywajacego,napastnikow ,stracila wiec to czym walczyla rok temu dzielnie w grupie Uefa.



Tez zespol przypomina mi zbiernanine takich rozkapryszonych gwiazdek ,ktore graja pod siebie i licza ze szybko wybija sie na Zachod.i choc kompeltnie mnie to nie interesuje co zamierzaja zrobic ale nalezy "pozbyc" sie gwiazdorow i szukac nowych ,majacych poukladane we łbach.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.08.2009 o godz. 16:12.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując