Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1646
Stary 28.08.2009, 15:57
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
W temacie o Europejskich Pucharach jeden z kolegow rzucil pomysł o zmiejszeniu ligi do 10 zespolow, wtedy byloby 36 kolejek.
Jesli takiego rozwiazania nie przyjmiemy to ta liga bedzie potrzebowała stu lat zeby wyjsc na jakis poziom...

(...)
Skąd masz pewność, że Odra nie dostałaby się do tej ligi 10 zespołowej ? To byłby dopiero koszmar grać z Odrą po 4 mecze w sezonie
Odpowiedz cytując