Jaroo1 napisał(a):

W temacie o Europejskich Pucharach jeden z kolegow rzucil pomysł o zmiejszeniu ligi do 10 zespolow, wtedy byloby 36 kolejek.
Jesli takiego rozwiazania nie przyjmiemy to ta liga bedzie potrzebowała stu lat zeby wyjsc na jakis poziom...
(...)
|
Skąd masz pewność, że Odra nie dostałaby się do tej ligi 10 zespołowej ? To byłby dopiero koszmar grać z Odrą po 4 mecze w sezonie