Wyświetl pojedynczy post
lukas19900
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15944
Stary 28.08.2009, 15:26
Ludwik Obraniak trenowal i trenuje we Francji nigdy nie mial stycznosci z nasza liga dlatego sie wybil i cos znaczy to samo kiedys blyszal Ebi ze wzgledu na to ze nie gral w polskiej lidze Pozdrawiam z Wislackiej Czestochowy
Odpowiedz cytując