Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lukas19900
Member
Od: 07.2007
Offline
#
15944
28.08.2009, 15:26
Ludwik Obraniak trenowal i trenuje we Francji nigdy nie mial stycznosci z nasza liga dlatego sie wybil i cos znaczy
to samo kiedys blyszal Ebi ze wzgledu na to ze nie gral w polskiej lidze
Pozdrawiam z Wislackiej Czestochowy
lukas19900
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukas19900
Znajdź inne posty napisane przez lukas19900