Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Fan Lecha
Member
Od: 03.2004
Skąd: Pyrlandia
Offline
#
3456
28.08.2009, 15:13
Bati_NS_TSW
napisał(a):
Poza tym, śpiewane Legia ****a kiedyśtam sprawiło że otworzyłem oczy na szerokość dwóch zapałek ...
Kibice Brugii już we Wronkach prowokowali śpiewając o Legii, w końcu mają wspólną zgodę.
Fan Lecha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fan Lecha
Znajdź inne posty napisane przez Fan Lecha