Wyświetl pojedynczy post
Fan Lecha
Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pyrlandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3456
Stary 28.08.2009, 15:13
Bati_NS_TSW napisał(a):Wyświetl post
Poza tym, śpiewane Legia ****a kiedyśtam sprawiło że otworzyłem oczy na szerokość dwóch zapałek ...
Kibice Brugii już we Wronkach prowokowali śpiewając o Legii, w końcu mają wspólną zgodę.
Odpowiedz cytując