|
Czyli nie bede mial juz zadnej mozliwosci kupic jutro bilet w Krk ? ;/ Bilet musze kupic w Krakowie bo bez niego nie moge jechac specjalem...
CZY JEST TU KTOS KTO MOGLBY MI POMOC ? Prosze o priva...
Ostatnio edytowane przez kaco1985 : 28.08.2009 o godz. 14:56.
Tylko Wisła Nasz T.S. !
Wierność
|