Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2294
Stary 28.08.2009, 14:26
Czyli nie bede mial juz zadnej mozliwosci kupic jutro bilet w Krk ? ;/ Bilet musze kupic w Krakowie bo bez niego nie moge jechac specjalem...

CZY JEST TU KTOS KTO MOGLBY MI POMOC ? Prosze o priva...
Ostatnio edytowane przez kaco1985 : 28.08.2009 o godz. 14:56.
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując