Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WislaJKG
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
2289
28.08.2009, 13:46
Bialix
napisał(a):
Informacje z godziny 11.30 odnośnie biletów:
Jest ich od cholery. Ja kupiłem nr 1099 i 1100. Kolejek brak
Czyli znowu nie będzie kompletu :]
Z tego co widziałem są dwie listy, ok. 14.00 na jednej z list ~1360 zapisanych.
WislaJKG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WislaJKG
Znajdź inne posty napisane przez WislaJKG