Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WislaJKG
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2289
Stary 28.08.2009, 13:46
Bialix napisał(a):Wyświetl post
Informacje z godziny 11.30 odnośnie biletów:
Jest ich od cholery. Ja kupiłem nr 1099 i 1100. Kolejek brak

Czyli znowu nie będzie kompletu :]
Z tego co widziałem są dwie listy, ok. 14.00 na jednej z list ~1360 zapisanych.
Odpowiedz cytując