[QUOTE=Lemoniadowy Joe;785978]najpierw narzekasz słusznie że nie ma u nas dobrych piłkarzy, że potrzeba 15 w kadrze a potem zastanawiasz sie czemu Amika nie puściła Lewandowskiego
a tak poza tym to jesteś kibicem Wisły,wszystkich polskich klubów czy piłkarzy ?
Bo trzeba kupic dobrych pilkarzy, czyli trzeba zainwestowac, potem odniesc jakis sukces...sprzedac pilkarzy z odpowiednia przebitka i znalezc kolejnych. Tak to funkcjonuje na calym swiecie. Trudno sie dziwic Lewandowskiemu, ktory mial kilka ofert(takze bardzo dobrych dla klubu) i ktorego zatrzymano na sile. Gdyby sprowadzono kolejnych 4-5 pilkarzy podobnej klasy, to pewnie chlopak nie mialby takich pretensji. Jak tu podnosic swoj poziom? Zreszta podobnie bylo w Wisle, gdzie zwodzono zawodnikow przez wiele miesiecy, ze beda wzmocnienia, a przy kolejnych el. do LM nikt klasy reprezentacyjnej sie nie pojawial.
Przede wszystkim jestem Polakiem i w europejskich pucharach trzymam kciuki za wszystkie polskie zespoly.