Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15940
Stary 28.08.2009, 12:44
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
. Podejrzewam, że gdybyśmy kupowali 26-letniego napastnika, dwukrotnego króla strzelców dużo gorszej ligi - np. maltańskiej czy azerskiej - to każdy by narzekał, że za stary i się nie sprawdzi.
gdyby Wisla kupowała za 250- 300 tys euro i z pensją 50-70 tys euro piłkarza z dużo słabszej ligi to czemu miałbym narzekać za takie pieniądze to co to za ryzyko
Odpowiedz cytując