Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15939
Stary 28.08.2009, 12:41
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy się spinają na tego Lewandowskiego że 8mln mieli za niego dać a czy to jego wina że dziennikarze nie mają co pisać?
Kto mial dac takie pieniadze? to jest wymysl prezesa Amiki jaki to on nie jest fajny bo za 8 baniek dla dobra klubu nie sprzeda zawodnika, takie bajki to moze kumplom w barze przy piwie opowiadac.
Jak by do nich kto kolwiek przyszedl i dal 4 mln euro to bo w dupe pocalowali z wdziecznosc a tak robia szopke i posmiewisko z siebie.

Pismaki zrobily z Lewandowskiego jak i ze Stilica Bogow bo im sie jedna runda udala, kopneli pare razy ponadprzecietnie i wielkie chalo.

Lewandowski ma papiery na dobrego grajka, ale tylko papiery bo jeszcze sie musi wiele nauczyc. A narazie to mu w glowie tylko kasa, bo nie czarujmy sie na dzien dzisiejszy to jest lawda w zachodnim jak i wschodnim kludie na dzien dobry a siedzac reguralnie raczej swoich umiejetnosci nie podniesie.

Z Matusiaka tez zrobili superstar chlopak uwierzyl ze tak jest i wiemy jak skonczyl
,
Odpowiedz cytując