Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2286
Stary 28.08.2009, 11:59
I to ułatwienie nie tylko dla osób z poza Krakowa bo wielu osobom że tak powiem mniej fanatycznym nie chce się jechać po bilet np. z Huty a tak to 3 kliknięcia i można jechać na mecz.

Odpowiedz cytując