a tu mamy kolejny powód dlaczego Cypryjskie kluby sobie radzą
http://www.weszlo.com/news/3550
jak oglądałem Engela w TVP po awansie APOELU do LM to sie zastanawiałem czy to on pracuje w CypryjskimZPN czy w PZPN, jak sie cieszył że Mistrz polski nie miałby szans z Mistrzem Cypru jakby to był powód do chwały jednego z najważniejszych ludzi w naszej piłce