7 kotów napisał(a):

Do grup awansowal tez Okuka,w podobnych okolicznosciach co Smuda z Amika.
Nie awansowal natomiast Skorza.
A chyba sie zgodzimy ze Skorza jest lepszy niz Serb ?
|
Wiesz na upartego to Okuka awansował, a Skorża nie. Różnicę widać gołym okiem, nieprawdaż?

Natomiast co do tego, że Skorża jest lepszy od Okuki nie mam wątpliwości. Mi ten gościu pasuje.