Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4176
Stary 28.08.2009, 10:48
Jako, ze nie gralem nigdy w zaklady typu "bet-at-home" itp, a tylko sts i toto-mix, mam pytanie czy moglby Ktos "Kumaty" wyjasnic mi na PRIVie, o co kamman, czy warto, ile kasy trza wylozyc, itd? Z gory dzieki i sory za OT!



Odpowiedz cytując