Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4225
Stary 28.08.2009, 10:15
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Mnie zastanawia, dlaczego na innych polskich stadionach narożniki trybun są wykonane z gotowych elementów, a u nas wszystko robi się ręcznie, co jest długo trwałe i wymaga ogromnej precyzji żeby czasem 3 narożniki nie różniły się od siebie w gabarytach.
Dlatego ze trybuny E i D sa jedno poziomowe i byly by wielkie problemy z dopasowaniem wczesniej wykonanych elemetow. A tak pomecza sie z szalunkiem ale efekt bedzie o wiele lepszy niz potem klucie mlotami bo gdzies 5 cm wystaje albo nie chce wejsc w szczeline.
Grunt ze nawet im wyszly te narozniki
,
Odpowiedz cytując