Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4224
Stary 28.08.2009, 10:11
Może dobrym miejscem na lokalizację parkingów byłaby przestrzeń, na której miały stanąć hotele Hilton? Jest tam spory obszar niewykorzystywany, blisko stadionu, w razie przyszłych inwestycji możnaby tam spokojnie je realizować.
Odpowiedz cytując