Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
4224
28.08.2009, 10:11
Może dobrym miejscem na lokalizację parkingów byłaby przestrzeń, na której miały stanąć hotele Hilton? Jest tam spory obszar niewykorzystywany, blisko stadionu, w razie przyszłych inwestycji możnaby tam spokojnie je realizować.
JacobusTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacobusTSW
Znajdź inne posty napisane przez JacobusTSW