Paihiwo napisał(a):

Jadze w tym meczu życzę zwycięstwa mamy naprawdę niezła pakę i dobrze rozpoczęliśmy sezon szybko niwelując karne -10 pkt. i są powody aby liczyć na dobry wynik,mecz w Bełchatowie pokazał,że gra Jagi na wyjazdach uległa zmianie o ile zespół będzie wykonywał założenia taktyczne nakreślone przez trenera Wisłę czeka bardzo ciężki mecz.
Wiśle w pozostałych meczach życzę samych zwycięstw (za wyjątkiem rewanżu) oraz zdobycia kolejnego tytułu mistrzowskiego.
Z tego meczu to Jaga wróci z tarczą .
Pozdrawiam kibiców ABG.
|
Postawa waszych kopaczy moze napawac was kibicow optymizmem. Ale pamietajcie z kim bedziecie grac, Wisla to nie GKS, Legia czy Lech.
Wasz duet Frankowski, Grosicki w tym meczu nie zrobia nic bo beda miec przed soba najlepsza obrone ligi, owszem Frankowski bedzie robil wszystko zeby udowodnic ze Wisla zrobila zle stawiajac na Nim krzyzyk ale za wysokie progi.