Wyświetl pojedynczy post
Paihiwo
Junior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 28.08.2009, 09:16
Jadze w tym meczu życzę zwycięstwa mamy naprawdę niezła pakę i dobrze rozpoczęliśmy sezon szybko niwelując karne -10 pkt. i są powody aby liczyć na dobry wynik,mecz w Bełchatowie pokazał,że gra Jagi na wyjazdach uległa zmianie o ile zespół będzie wykonywał założenia taktyczne nakreślone przez trenera Wisłę czeka bardzo ciężki mecz.
Wiśle w pozostałych meczach życzę samych zwycięstw (za wyjątkiem rewanżu) oraz zdobycia kolejnego tytułu mistrzowskiego.
Z tego meczu to Jaga wróci z tarczą .
Pozdrawiam kibiców ABG.
Odpowiedz cytując