Zola napisał(a):

no wlasnie nie bardzo, bo tam mam wszedzie ustawione 5.1, a to nic nie zmienia... wiem, ze w jakis w sumie "banalny" sposob sie to ustawia ale za h*** nie pamietam
|
moze sterowniki masz jakies kiepskie?odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz ...chyba ze masz jakas porzadna karte muzyczna to po prawej na dole powinna byc jakas ikonka odnosnie ``audio`` w pasku i tam poszukaj
P.S. -jesli masz karte muzyczna na PCI i zintegrowana na plycie to wylacz w BIOSIE zintegrowana....
Nic mi wiecej do glowy nie przychodzi

pozdro