|
Pomijając już tegoroczne sukcesy polskich drużyn w pucharach, stwierdzam fakt że jesli sie nie zrobi porządku w rodzimym futbolu szybko to będziemy za niedługo startować z poziomu WYsp Owczych albo San Marino. Nasza skopana leci na łeb na szyje i wybryki naszych drużyn w przypadku jednosezonowego pokazania się w pucharach nic tego nie zmienią, bo potem kopacze chcą uciekać na zachód i przychodzą inni gorszej jakości. Ale z takimi budrzetami i oszczędnościami nie mamy co szukać w Europie.
Powód: Błąd ort...
Ostatnio edytowane przez SĘDZIA ZGRED : 28.08.2009 o godz. 08:51.
|