Temat: Gotowanie
Wyświetl pojedynczy post
Bialix
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 28.08.2009, 08:20
Ech kuchmistrze
Ja zwykle jak robię takie rzeczy, to idę na łatwiznę. Zwyczajnie zrób takie coś do posmarowania z oleju i przypraw, udka przemyj zimną wodą z kranu, potem rozgrzej piekarnik do jakichś 200 stopni, posmaruj udka od strony skóry tym czymś co zrobiłeś, wpieprz to piekarnika i niech się piecze
I zaglądaj aż skórka stanie się brązowa. To znaczy, że już można wpieprzać, bo się upiekło
To tego najlepiej jakaś sałatka, możesz zrobić z pomidorów i ogórków albo czego tam chcesz
I gotowe, nie trzeba do tego żadnych ziemniaków ani nic Bo samo mięso z sałatką jest git

PS. Piecz na ruszcie, nie na blasze, blachę możesz postawić pod rusztem, żeby tłuszcz spływał a potem możesz se nim mięcho polać
Odpowiedz cytując