Ech kuchmistrze

Ja zwykle jak robię takie rzeczy, to idę na łatwiznę. Zwyczajnie zrób takie coś do posmarowania z oleju i przypraw, udka przemyj zimną wodą z kranu, potem rozgrzej piekarnik do jakichś 200 stopni, posmaruj udka od strony skóry tym czymś co zrobiłeś, wpieprz to piekarnika i niech się piecze

I zaglądaj aż skórka stanie się brązowa. To znaczy, że już można wpieprzać, bo się upiekło

To tego najlepiej jakaś sałatka, możesz zrobić z pomidorów i ogórków albo czego tam chcesz

I gotowe, nie trzeba do tego żadnych ziemniaków ani nic

Bo samo mięso z sałatką jest git
PS. Piecz na ruszcie, nie na blasze, blachę możesz postawić pod rusztem, żeby tłuszcz spływał a potem możesz se nim mięcho polać
