Specem kulinarnym bynajmniej nie jestem, więc się za bardzo nie sugeruj

Ja zazwyczaj kurczaka robię po prostu tak, że go solę, daję rpzyprawy do kurczaka, zawijam w folię aluminiową i do piekarnika. Taka spora pierś z kością się piecze z godzinę, udka nie mam pojęcia ile by wyszły. Kurczak wychodzi bardzo fajny, soczysty i wogóle

pozdro